Võru Gümnaasiumi 10. klassi õpilaskandidaatide dokumentide vastuvõtt toimub üldiselt elektrooniliselt. Õpingute alustamiseks tuleb hiljemalt 29. juunil saata aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.:

1. vanema ja õpilase digitaalallkirjaga taotlus
- kui õpilasel puudub digiallkirjastamise võimalus, siis tema kehtivast isikut tõendavast dokumendist tehakse koopia sügisel koolis
- kui vanemal puudub digiallkirjastamise võimalus, tuleb kooliga ühendust võtta ja leppida kokku aeg taotluse esitamiseks kooli kantseleis

2. õpilase põhikooli lõputunnistus ja hinneteleht

Põhikooli lõputunnistuse ja hinnetelehe saab õpilane digiallkirjastatult (Haridus- ja Teaduministeeriumi digitempliga) alla laadida portaalis edu.ee.
- kui õpilasel puudub võimalus (ID-kaart, Mobiil-ID, Smart-ID, pangalink, Euroopa Liidu liikmesriigi ID või harID) logida portaali edu.ee, siis tuleb kooliga ühendust võtta ja leppida kokku aeg taotluse esitamiseks kooli kantseleis

Tervisekaardi väljavõte tuleb õpilasel tuua sügisel.

Infot toitlustamise, sõidu- ja majutustoetuse, õpikute, töövihikute, õpilaspileti jms kohta saab kooli veebilehelt lugeda augustikuu keskel. 28. augustil on 10. klassi õpilased oodatud infotundi, kus tutvustatakse kooli ja õppekorraldust. Infotunnis jagatakse teavet ka õppe- ja infosüsteemi kasutamise kohta. Toimuvad matemaatika ja inglise keele tasemetestid ning klassijuhatajatund. Klassijuhatajad:
* 10. humanitaarsuund – Veronika Popova
* 10. loodussuund – Marika Karden-Raud
* 10. reaalsuund – Ede Pähn

Esimesed tunnid toimuvad 31. augustil, õppeaasta avaaktus korraldatakse 1. septembril. Õpilaste vanemate üldkoosolek toimub 3. septembril kell 18.00.

Lisainfo telefonil 5898 5103 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.