Alates 2023. aasta septembrist toitlustab koolis riigihanke tulemusena Baltic Restaurants Estonia AS (koolitoitlustuse teenus Daily kaubamärgi all).

Koolilõuna osas pakutakse kahte valikut:
• tavaline koolilõuna;
• lihavaba koolilõuna.

Septembrikuu menüü
Oktoobrikuu menüü
Novembrikuu menüü
Detsembrikuu menüü
Jaanuarikuu menüü
Veebruarikuu menüü
Märtsikuu menüü

*Täpsemat teavet toidu nimetuse ning allergiat või talumatust põhjustavate koostisosade kohta saab küsida söökla personalilt, telefonil 5308 3562 või aadressilt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Allergeenide infomaterjal ja -tabel asub söökla puhvetis. Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav.

Koolilõuna on õpilasele tasuta.

Koolilõuna väljastatakse õpilaspileti alusel.

Oluline:
Nendel õpilastel, kellele tehakse sööklas eritoitu (nt laktoosi- või gluteenitalumatuse tõttu), tuleb oma puudumisest eelnevalt teada anda ka toitlustajale (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telnr 5308 3562). Sellisel juhul saab toitlustaja õpilase puudumisega arvestada.

Lisainfo, küsimused jms telefonil 5308 3562 (Piret Proskin) või aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..