Õppenõustajana töötab Marina Kraft, koolipsühholoogina Kadri Treial.

Õppenõustaja toetab õpilasi nende õpingutes. Nõustaja juurde võid pöörduda õpimotivatsiooni, õpioskuste ja koolis kohanemisega seotud küsimustes. Samuti kui soovid teha parima valiku karjääriplaneerimisel.

Õppenõustaja on eelkõige kuulaja, toetaja, infojagaja ning tähelepanujuhtija. On olemas nii õpilaste, õpetajate kui ka lapsevanemate jaoks. Õppenõustaja poole pöördu kui: - Sul on raskused õppimise ja/või mõne õppeainega; - Sul on keerulised suhted kaasõpilaste ja/või õpetajatega; - Sul on karjääriplaneerimise alaseid küsimusi; - Sa soovid parandada oma analüüsioskust; - Sa soovid tulla toime oma emotsioonidega; - Sa tahad arendada õpioskusi; - Sa vajad tuge koolieluga kohanemisel; - Sa vajad inimest, kes soovib Sind kuulata.

Nõustamise saab kokku leppida Stuudiumi kaudu või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Õppenõustaja töötab ruumis 004.

Koolipsühholoog aitab õpilasi, vanemaid ning koolitöötajaid eelkõige vaimse tervise, õppimise ning heaoluga seotud teemadel.

Milliste teemadega koolipsühholoogi poole pöörduda? - ärevus ja stress; - meeleolu- ja motivatsioonilangus; - tähelepanu; - uni, väsimus; - mure lähedaste pärast; - sõltuvused; - identiteet; - muud psühholoogilised mured; - õppimine; - kui ei tea, kuhu oma murega pöörduda või kuidas enda mure üldse sõnastada.

Koolipsühholoog lähtub nõustamisel koolipsühholoogide eetikakoodeksist, sh peab kinni konfidentsiaalsusest. See tähendab, et nõustamisel käimisest ei teavitata teisi, välja arvatud, kui nõustatavaga pole kokku lepitud teisiti.

Nõustamise saab kokku leppida Stuudiumi kaudu või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Koolipsühholoog töötab ruumis 210.