• 20. jaanuaril toimunud bioloogia piirkondlikul olümpiaadil saavutasid 10. klasside arvestuses I-II koha Marie-Martine Lupp ja Sireliis Viiberg ning III koha Lasse Rihard Sissas, 11. klasside arvestuses I koha Rasmus Heyoan Mölder, II-V koha Jenny-Ly Hillak, Marleen Hütsi ja Rogert Hollo ning 12. klasside arvestuses sai I koha Hans Erik Haljend, II koha Sanel Štein ja III-IV koha Mattias Antsov.
    • 11. jaanuaril toimunud üleriigilisel füüsikavõistlusel "Kajakas" saavutas 461 osaleja hulgas 15. koha Sven Treier, 16. koha Elina Kahar, 38. koha Rasmus Sillaste, 48. koha Laura Kääpakaust, 53. koha Kevin Vaas, 60. koha Henri Vink, 75. koha Emma Viert, 76. koha Doren Taits, 82. koha Rait Pedassaar, 96. koha Angela Lindmets ja 100. koha Pert Paigelnkaln.
    • 30. novembril toimunud ülemaailmsel inglise keele võistlusel "Best in English" saavutas ülemaailmselt 52. koha Ken Parijõgi, 72. koha Rihard Needo ja 121. koha Hans Peeter Paajumäe.
    • 11. novembril toimunud üleriigilisel Proge Tiigri sünnipäeva konkurssil sai I koha Markel Hanimägi.
    • 10. detsembril toimunud Õpilasfirmade jõululaadal Tartus, saavutas ÕF Katex (koosseisus: Henri Vink, Aleksander Puolakainen ja Reio Vissel) parima terviklahenduse preemia, ÕF HoldBags (koosseisus: Greta Süvaorg, Berit Rätsepp, Anett Jeedas ja Elisa Laura Saaron) sai parima müügistrateegia preemia, ÕF Uni (koosseisus: Evelina Nagibina, Elina Kahar ja Doren Taits) sai parima heaolutoote preemia. Nora Peri tunnustati särava laadatähe tiitliga.
    • 26. novembril toimunud IX õpilasfirmade konkurss-laat Värskas, kus parima õpilasfirma tiitli sai ÕF MilSpray (koosseisus: Tair Linnas, Reio Metsla ja Robin Laiv), parima väljapaneku tiitli sai ÕF Katex (koosseisus Henri Vink, Aleksander Puolakainen ja Reio Vissel), parima teenuse tiitli sai ÕF RURI (koosseisus: Andreas Vanatalo, Jane Mustrik ja Rogert Hollo) ja särava müüja eripreemia tiitli said Elisa Laura Saaron ja Berit Rätsepp.
    • 7.-18. novembril toimunud vabariiklikul informaatikaviktoriinil Kobras 2022/2023 I voorus saavutas Ats Uder 8. koha, Fred Kõlli 44. koha, Hardi-Joosep Kongo 45. koha, Karoliina Kärsin 52 koha, Kirill Kongo 54 koha ja Markel Hanimägi 59 koha.
    • 16. novembril toimunud Võru maakonna aasta ettevõtjate aunimetuste väljaandmisel sai tiitli "Võrumaa aasta õpilasfirma 2022" õpilasfirma Tii (koosseisus: Merily Jakovets, Randel Johannes Reeder, Marko Läll ja Eilika Laanemets).
    • 19. oktoobril toimunud Võrumaa koolinoorte karikavõistlused segavõrkpallis saavutas Võru Gümnaasium I koha (koosseisus: Randel Johannes Reeder, Roosmarii Räim, Cenor Kõivoste, Daniel Kreevald, Emeli Tõnts, Eliise Meho ja Emil Elrond Karu) ja III koha (koosseisus: Terek Skuin, Annabel Viks, Andri Adson, Eilika Laanemets, Kertu Kubi, Lauri Ruuder, Kirke Kokka ja Egert Suvi).
    • 15. oktoobril toimunud Võrumaa koolinoorte karikavõistlused 3x3 korvpallis saavutas Võru Gümnaasium I koha (koosseisus: Katrina Padur, Laura-Liis Nõlvik, Kertu Hordo ja Helis Keero).
    • 10. oktoobril toimunud Võrumaa koolinoorte karikavõistlused korvpallis saavutas Võru Gümnaasium II koha (koosseisus: Hardi Joosep Kongo, Rasmus Koort, Egert Suvi, Daniel Kreevald, Hendrik Andrejev, Andri Pilv, Daniel Paju ja Renaldo Alla).
    • 28. septembril toimunud Võrumaa koolinoorte sügisene murdmaa jooksukrossis saavutas neidude 500 m U18 vanuseklassis III koha Liivika Paas, noormeeste 1000 m U18 vanuseklassis sai II koha Trond Herman Meier, neidude 2000 m U18 vanuseklassis sai I koha Mia Mai Huik, noormeeste 1000 m U20 vanuseklassis sai II koha Daniel Kreevald, neidude 2000 m U20 vanuseklassis sai I koha Aurelia Kumm ja III koha Roosmarii Räim ning noormeeste 3000 m U20 vanuseklassis sai I koha Robin Parv.
    • 21. septembril toimunud piirkondlikul Võrumaa koolinoorte valikorienteerumise meistrivõistlustel noormeeste U20 vanuseklassis saavutas I koha Jürgen Joonas, II koha Kaspar Mill ja III koha Hendrik Kavant, harrastajate paari U20 vanuseklassis said I koha Richard Needo ja Mattias Antsov ning neiude U20 vanuseklassis sai I koha Roosmarii Räim ja neidude U18 vanuseklassis sai I koha Melani Väits ja noormeeste U18 vanuseklassis sai I koha Markel Hanimägi.
    • 14. septembril toimunud piirkondlikul Võrumaa koolinoorte meistrivõistlustel noormeeste jalgpallis saavutas Võru Gümnaasium I koha (koosseisus: Emil Elrond Karu, Trond Meier, Ats Uder, Kaspar Kimmel, Markus Smit, Karl Rehe, Johannes Luik, Edvin Erik ja Terek Skuin) ja IV koha (koosseisus: Andro Pall, Karmo Karro, Fred Kõlli, Pert Paigelkaln, Hardi-Joosep Kongo, Markus Lehtna, Cenor Kõivoste, Egert Suvi ja Harlis Heliste).