Kool võtab gümnaasiumiõpingute jätkamiseks õpilasi vastu eelmises gümnaasiumis või sama taseme õppeasutuses saavutatud õpitulemuste (kursusehinnete) ja kooli juhtkonna poolt läbiviidud sisseastumisvestluse tulemuste alusel. Juhul, kui õpilase seni läbitud kursused ei kohaldu kooli õppekavaga, on koolil õigus hinnata õpilase heaolust ja kooli õppekavast lähtuvalt, kas õpet on õpilasele koolis võimalik korraldada.

Vestlused 11. ja 12. klassis (G2 ja G3 klassis) õpingute jätkamiseks toimuvad individuaalselt kokku lepitud ajal.

Õpilase vastuvõtu tingimused ja kord (pdf)

Lisainfot saab koolijuhilt Karmo Kurvitsalt (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 5898 5101).