• 13. veebruaril toimunud piirkondlikul geograafiaolümpiaadil saavutas I koha Fred Kõlli, II koha Anna-Grete Kuusik ja III koha Lasse Rihard Sissas.
  • 7. märtsil toimunud piirkondlikul majandusõpetuse olümpiaadil saavutas I koha Jenny-Ly Hillak, II koha Adeele Valb ja III koha Markus Munski.
  • 16. veebruaril toimunud piirkondliku ajaloo-olümpiaadi I voorus saavutasid I koha ja pääsu üleriigilisse vooru Anne Lee Tiks (teema: Eesti ajalugu) ja Gregor Suleva (teema: XX sajand). II koha sai Renata Safina (teema: Eesti ajalugu) ja IV koha Aurelia Kumm (teema: XX sajand).
  • 17. veebruaril toimunud üleriigilisel tehnikaolümpiaadil saavutas 14. koha Rogert Hollo.
  • 26. jaanuaril toimunud piirkondlikul emakeeleolümpiaadil saavutas 11. klassi arvestuses III koha Laura-Kendre Kõllamägi ja 10.-12. klassi arvestuses sai II koha Lasse Rihard Sissas.
  • 21. veebruaril toimunud piirkondlikul Võrumaa koolinoorte murdmaasuusatamise meistrivõistlustel saavutas I koha Aurelia Kumm.
  • 7. veebruaril toimunud piirkondlikul keemiaolümpiaadil 10. klassi arvestuses saavutas I koha Markus Mark ja III koha Agnes Laugamets. 11.- 12. klassi arvestuses saavutas I koha Lasse Rihard Sissas, Ii koha Markel Hanimägi ja III koha Marie Martine Lupp. 12. klassi arvestuses saavutas I koha Joel Kaarel Kant, II koha Rogert Hollo ja III koha Marleen Hütsi.
  • 31. jaanuaril toimunud piirkondlikul matemaatika olümpiaadil 10. klassi arvestuses saavutas I koha Markus Mark, II koha Anne Lee Tiks ja III koha Kertu Vaher. 11. klassi arvestuses saavutas I koha Markel Hanimägi, II koha sai Ats Uder ja III koha Merit Hass. 12. klassi arvestuses saavutas I-II koha Joel Kaarel Kant ja Rogert Hollo ja III koha sai Jenny-Ly Hillak.
  • 10. veebruaril toimunud piirkondlikul kunstiõpetuse olümpiaadil saavutas I koha Marie Martine Lupp.
  • 26. jaanuaril toimunud piirkondlikul emakeeleolümpiaadil 9.-10. klassi arvestuses saavutas I koha Anne Lee Tiks, III koha Evelin Randva ja IV koha Madleen Olesk. 11.-12. klassi arvestuses saavutas I koha Rasmus Koort. 12. klassi arvestuses saavutas I koha Mirtel Kuuse ja III koha Marleen Hütsi.
  • 9. veebruaril toimunud piirkondlikul füüsikaolümpiaadil saavutas I koha Mattias Kuklane ja II koha Mairit Laanesaar.
  • 1. veebruaril toimunud usundiõpetuse olümpiaadil saavutas Võrumaal I koha ja edasipääsu vabariiklikku vooru Heliise Doris Teekivi, Võrumaal II koha saavutas ja üldarvestuses 29. koha saavutas Rasmus Koort ning Võrumaal III koha ja üldarvestuses 44. koha saavutas Liis-Loreen Sepp.
  • 7. veebruaril toimunud Võrumaa koolinoorte 10.-12. klassi noormeeste saalihoki meistrivõistlustel saavutas Võru Gümnaasium I koha (koosseisus: Rasmus Märtin, Karl Rehe, Lauri Ruuder, Ats Uder, Kaspar Kimmel, Hardi Joosep Kongo, Trond Herman Meier ja Rasmus Koort). Võrumaa koolinoorte 10.-12. klassi neidude saalihoki meistrivõistlustel saavutas Võru Gümnaasium I koha (koosseisus: Mairit Laanesaar, Kertu Kubi, Mia Mai Huik, Sigrit Pettai, Marta Parv, Aurelia Kumm, Anett Jeedas ja Marlee Mark) ja II koha (koosseisus: Anett Kaupmees, Jete Marie Helekivi, Eleriin Raag, Mirtel Kuuse, Katrina Padur, Olivia Peegel, Laura-Liis Nõlvik ja Elisa Laura Saaron).
  • 1. veebruaril toimunud Võrumaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlustel saavutas P U20 kõrgushüppes I koha Kristen Robin Mast, T U20 kõrgushüppes ja kuulitõukes I koha ning kaugushüppes II koha Liivika Paas. P U20 kuulitõukes sai I koha Henri Vink, P U20 1000 m jooksus sai I koha, kuulitõukes II koha ja kaugushüppes III koha Markus Lehtna. T U20 kuulitõukes sai II koha Kaili Terve, P U20 kaugushüppes sai II koha ja 60 m jooksus III koha Markus Munski. T U20 60 m jooksus ja 200 m jooksus sai II koha Karola Sepp. P U20 60 m jooksus sai II koha ning 200 m jooksus ja kaugushüppes I koha Edvin Erik.
  • 30. jaanuaril toimunud Võrumaa koolinoorte meistrivõistlustel sisejalgpallis saavutas noormeeste seas Võru Gümnaasium I koha (koosseisus: Ats Uder, Kaspar Kimmel, Andro Pall, Trond Herman Meier, Pert Paigelkaln, Fred Kõlli, Markus Saia, Ruudi Tukk ja Karmo Karro) ja neidude seas II koha (koosseisus: Elina Kahar, Kertu Kubi, Elisa Laura Saaron, Aurelia Kumm, Anett Jeedas, Eleriin Raag, Mairit Laanesaar, Mia Mai Huik ja Regina Kapp).
  • 19. jaanuaril toimunud piirkondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutasid 10. klasside arvestuses I koha ja kutse gümnaasiumiastme bioloogiaolümpiaadi lõppvooru Anne Lee Tiks, II koha Karin Raudsepp ja III koha Lisette Teppo, 11. klasside arvestuses I koha Marie Martine Lupp, II koha Lasse Rihard Sissas ja III koha Liis-Loreen Sepp ning 12. klasside arvestuses sai II koha Rogert Hollo ja IV koha Marleen Hütsi.
  • 16. novembril toimunud ülemaailmsel inglise keele võistlusel Best in English saavutasid Eesti arvestuses 16. koha (110. maailmas) Merit Hass ja 75. koha (539. maailmas) Lasse Rihard Sissas (võistlusel osales 24 343 noort).
  • 9. detsembril toimunud üleriigilisel õpilasfirmade jõululaadal Tartus said Kirill Kongo, Kristen Ove Kons ja Jakob Kirs särava laadatähe preemia ning õpilasfirma Papilla (koosseisus: Mia Joanna Koort, Berta Elyse Palk, Anete Laht ja Helis Keero) pälvis parima tooteesitluse preemia.
  • 5. detsembril toimunud üleriigilisel võistlusel KüberPuuring 2023 said Henri Ausin, Ander-Marcus Hõrak ja Kert Malõgin 15. koha, Taaniel Pedastaar ja Janar Karro 42. koha ning Aisha Khalil, Elina Darleen Prükk, Annaliis Adamson ja Kirke Udras 44. koha.
  • 30. novembril toimunud Lõuna-Eesti Postimehe aasta toote 2023 valimisel sai parima toote tiitli õpilasfirma MilSpray.
  • 23. novembril toimunud Võrumaa ettevõtlike inimeste tunnustusüritusel sai Võrumaa aasta õpilasfirma 2023 preemia õpilasfirma MilSpray (koosseisus: Tair Linnas, Robin Laiv ja Reio Metsla).
  • 25. novembril toimunud üleriigilisel õpilasfirmade Värska konkurss-laadal saavutas parima väljapaneku eest auhinna õpilasfirma Assaidu (koosseisus: Kertu Kubi, Fred Kõlli, Katariina Needo ja Andro Pall), eripreemia sai õpilasfirma AMI (koosseisus: Laura Ilves, Kadi-Liis Mäeots, Kädi-Liis Mäeots ja Krete Mäeots), parima toote auhinna sai õpilasfirma PotX (koosseisus: Kristen Ove Kons, Maron Kuur ja Hardi-Joosep Kongo), parima müügistrateegia auhinna õpilasfirma PEX (koosseisus: Jakob Kirs, Rasmus Märtin ja Kristen Robin Mast) ja parima õpilasfirma tiitli sai õpilasfirma Papilla (koosseisus: Berta Elyse Palk, Helis Keero, Anete Laht ja Mia Joanna Koort).
  • 25. novembril toimunud üleriigilisel 2023. aasta kodanikupäeva esseekonkursil "Kui Sina ei lähe valima, siis valitakse Sinu eest" said ergutusauhinna Kaisa Kartau ja Lisette Teppo ning ära märgiti Egert Mattias Eiche töö.
  • 8. novembril toimunud piirkondlikel Võrumaa koolinoorte segavõrkpalli karikavõistlustel saavutas Võru Gümnaasium I koha (koosseisus: Lauri Ruuder, Rogert Hollo, Karl Rehe, Riho Parker, Kertu Kubi, Eliise Meho, Anete Pruus ja Emeri Visnapuu) ja III koha (koosseisus: Adeele Valb, Marlee Mark, Mirtel Kuuse, Sigrid Pettai, Pert Paigelkaln, Andri Pilv, Hardi-Joosep Kongo ja Harlis Heliste).
  • 6. novembril toimunud piirkondlikel Võrumaa koolinoorte noormeeste korvpalli karikavõistlustel saavutas Võru Gümnaasium III koha (koosseisus: Andri Pilv, Daniel Paju, Renaldo Alla, Hardi-Joosep Kongo, Rasmus Koort, Reio Metsla, Harlis Heliste, Karl Rehe ja Riho Parker).
  • 29. septembril toimunud rahvusvahelisel (osales 61 riiki) Hippo inglise keele olümpiaadil saavutas IV koha Marie Martine Lupp.
  • 18. oktoobril toimunud piirkondlikel Võrumaa koolinoorte neidude 3x3 korvpalli karikavõistlustel saavutas Võru Gümnaasium II koha (koosseisus: Katrina Padur, Laura-Liis Nõlvak, Helis Keero ja Agnes Laugamets).
  • 13. septembril toimunud piirkondlikel Võrumaa koolinoorte meistrivõistlustel neidude jalgpallis saavutas Võru Gümnaasium I koha (koosseisus: Kertu Kubi, Mairit Laanesaar, Mia Mai Huik, Elina Kahar, Anett Kaupmees, Milana Avdashova, Eleriin Raag, Kirke Udras ja Lota-Lee Lehemets) ja noormeeste jalgpallis saavutas Võru Gümnaasium I koha (koosseisus: Ruudi Tukk, Kaspar Kimmel, Markus Smit, Markus Saia, Ats Uder, Trond Herman Meier, Karl Rehe, Andro Pall ja Pert Paigelkaln).
  • 20. septembril toimunud piirkondlikel Võrumaa koolinoorte valikorienteerumise meistrivõistlustel saavutas T U18 vanuseklassis I koha Mia Mai Huik, T U20 vanuseklassis I koha Melani Väits, P U18 vanuseklassis III koha Markel Hanimägi ning T U18 harrastajate vanuseklassis jagasid I kohta Kadrija Anna Prangele ja Gerli Kari.
  • 27. septembril toimunud Võrumaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõitlustel saavutas T U20 vanuseklassis 2000 m jooksus I koha Aurelia Kumm.