• 28. septembril toimunud Võrumaa koolinoorte sügisene murdmaa jooksukrossis saavutas neidude 500 m U18 vanuseklassis III koha Liivika Paas, noormeeste 1000 m U18 vanuseklassis sai II koha Trond Herman Meier, neidude 2000 m U18 vanuseklassis sai I koha Mia Mai Huik, noormeeste 1000 m U20 vanuseklassis sai II koha Daniel Kreevald, neidude 2000 m U20 vanuseklassis sai I koha Aurelia Kumm ja III koha Roosmarii Räim ning noormeeste 3000 m U20 vanuseklassis sai I koha Robin Parv.
    • 21. septembril toimunud piirkondlikul Võrumaa koolinoorte valikorienteerumise meistrivõistlustel noormeeste U20 vanuseklassis saavutas I koha Jürgen Joonas, II koha Kaspar Mill ja III koha Hendrik Kavant, harrastajate paari U20 vanuseklassis said I koha Richard Needo ja Mattias Antsov ning neiude U20 vanuseklassis sai I koha Roosmarii Räim ja neidude U18 vanuseklassis sai I koha Melani Väits ja noormeeste U18 vanuseklassis sai I koha Markel Hanimägi.
    • 14. septembril toimunud piirkondlikul Võrumaa koolinoorte meistrivõistlustel noormeeste jalgpallis saavutas Võru Gümnaasium I koha (koosseisus: Emil Elrond Karu, Trond Meier, Ats Uder, Kaspar Kimmel, Markus Smit, Karl Rehe, Johannes Luik, Edvin Erik ja Terek Skuin) ja IV koha (koosseisus: Andro Pall, Karmo Karro, Fred Kõlli, Pert Paigelkaln, Hardi-Joosep Kongo, Markus Lehtna, Cenor Kõivoste, Egert Suvi ja Harlis Heliste).