Kooli õppenõukogu ülesandeks on oma pädevuse piires õppe- ja kasvatustöö analüüsimine ja hindamine ning vastavate otsuste tegemine. Õppenõukogu tegevus planeeritakse üheks õppeaastaks ja määratakse kooli üldtööplaanis enne õppeaasta algust. Õppenõukogu töös osalevad kooli direktor (esimees), õppejuht (aseesimees), õpetajad ja tugispetsialistid. Kooli õppenõukogu töösse kaasatakse ka õpilaste esindaja (õpilasesindusest). Vajadusel võib direktor õppenõukogu töösse kaasata veel teisi inimesi. Kooli õppenõukogu ülesannetest ja töö korraldusest saab lähemalt lugeda siit.

Õppenõukogu nr 6, 29.08.2023
1. Informatsioon eelmise õppenõukogu otsuste täitmisest.
2. 2022/2023. õppeaasta õppe- ja kasvatustegevuse tulemuste läbiarutamine ja ettepanekute tegemine.
3. Kooli olulisemate dokumentide läbiarutamine ja arvamuse avaldamine.
4. 2023/2024. õppeaasta üldtööplaani kinnitamine.
5. Õpetajate esindaja nimetamine kooli hoolekogusse.
6. Õppenõukogu sekretäri valimine.
7. Jooksvad küsimused.

Õppenõukogu nr 1, 07.12.2023
1. Informatsioon eelmise õppenõukogu otsuste täitmisest.
2. Esimese õppeperioodi õppe- ja kasvatustegevuse tulemuste läbiarutamine ja ettepanekute tegemine.
3. Jooksvad küsimused.

Õppenõukogu nr 2, 21.03.2024
1. Informatsioon eelmise õppenõukogu otsuste täitmisest.
2. Teise õppeperioodi õppe- ja kasvatustegevuse tulemuste läbiarutamine ja ettepanekute tegemine.
3. Jooksvad küsimused.

Õppenõukogu nr 3, 18.04.2024
1. Informatsioon eelmise õppenõukogu otsuste täitmisest.
2. 12. klassi kolmanda õppeperioodi õppe- ja kasvatustegevuse tulemuste läbiarutamine ja ettepanekute tegemine.
3. 12. klassi õppetöö lõpetamine, eksamid.
4. Jooksvad küsimused.

Õppenõukogu nr 4, 06.06.2024
1. Informatsioon eelmise õppenõukogu otsuste täitmisest.
2. 12. klassi täiendava õppetöö, koolieksamite ja kogu õppeaasta õppe- ja kasvatustegevuse tulemuste läbiarutamine ja ettepanekute tegemine.
3. 11. klassi uurimistööde ja praktiliste tööde tulemuste läbiarutamine ja ettepanekute tegemine.
4. G1 ja 11. klassi kolmanda õppeperioodi ning kogu õppeaasta õppe- ja kasvatustegevuse tulemuste läbiarutamine ja ettepanekute tegemine.
5. Jooksvad küsimused.

Õppenõukogu nr 5, 19.06.2024
1. Informatsioon eelmise õppenõukogu otsuste täitmisest.
2. G1 ja 11. klassi täiendava õppetöö ning kogu õppeaasta õppe- ja kasvatustegevuse tulemuste läbiarutamine ja ettepanekute tegemine.
3. 12. klassi õpilaste gümnaasiumi lõpetamine ja lõputunnistuste väljaandmine. 12. klassi õpilaste tunnustamine kuld- ja hõbemedaliga, kiituskirja ja kooli meenega.
4. Jooksvad küsimused.

Õppenõukogu nr 6, august 2024
1. Informatsioon eelmise õppenõukogu otsuste täitmisest.
2. 2024/2025. õppeaasta õppe- ja kasvatustegevuse tulemuste läbiarutamine ja ettepanekute tegemine.
3. Kooli olulisemate dokumentide läbiarutamine ja arvamuse avaldamine.
4. 2024/2025. õppeaasta üldtööplaani kinnitamine.
5. Õpetajate esindaja nimetamine kooli hoolekogusse.
6. Õppenõukogu sekretäri valimine.
7. Jooksvad küsimused.

Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.