Alates 2018. aasta septembrist toitlustab koolis riigihanke tulemusena P. Dussmann Eesti OÜ.

Koolilõuna osas pakutakse kahte valikut:
• tavaline koolilõuna;
• lihavaba koolilõuna.

Septembrikuu menüü (koolilõuna)
Septembrikuu menüü (lihavaba koolilõuna)
Oktoobrikuu menüü
Novembrikuu menüü
Detsembrikuu menüü
Jaanuarikuu menüü
Veebruarikuu menüü
Märtsikuu menüü
Aprillikuu menüü
Maikuu menüü

*Täpsemat teavet toidu nimetuse ning allergiat või talumatust põhjustavate koostisosade kohta saab küsida söökla personalilt, telefonil 5688 7134 või aadressilt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Allergeenide infomaterjal ja -tabel asub söökla puhvetis. Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav. Toitlustaja on liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuviljaprogrammiga.


Koolilõuna on õpilasele tasuta.


Lisaks koolilõunale pakub toitlustaja kell 7:30-8:25 hommikusööki (kool ei hüvita, maksmine otse puhveti kassasse). Koolipuhvet on üldjuhul avatud kell 7.30-15.00.

Koolilõuna väljastatakse õpilaspileti alusel.


Oluline:
Nendel õpilastel, kellele tehakse sööklas eritoitu (nt laktoosi- või gluteenitalumatuse tõttu), tuleb oma puudumisest eelnevalt teada anda ka toitlustajale (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telnr 56887134). Sellisel juhul saab toitlustaja õpilase puudumisega arvestada.

Lisainfo, küsimused jms telefonil 5688 7134 (Piret Proskin) või aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..