Hoolekogu on koolis alaliselt tegutsev organ, kelle ülesanne on kooli õpilaste, õpetajate, kooli pidaja, õpilaste vanemate, vilistlaste ja kooli toetavate organisatsioonide ühistegevus õppe- ja kasvatustöö suunamisel, planeerimisel ja jälgimisel ning õppeks ja kasvatuseks paremate tingimuste loomine.

Võru Gümnaasiumi hoolekogu (alates 2021. a detsembrist):

1) Hanna-Maria Org - õpilaste esindaja (aseesimees, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

2) Eve Unt - õppenõukogu esindaja

3) Marju Parv - õpilaste vanemate esindaja (esimees, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

4) Andrus Reeder - õpilaste vanemate esindaja

5) Peeter Viiard - õpilaste vanemate esindaja

6) Anti Alasi - koolipidaja, Haridus- ja Teadusministeeriumi esindaja

7) Merit Kund - toetava organisatsiooni, Võru Linnavolikogu esindaja

8) Kristiina Kõrbe - vilistlaste esindaja

Hoolekogu korraldab oma tööd koosolekutega ja/või elektrooniliselt. Tavapäraselt on koosolekule kutsutud ka kooli direktor. Koosolekute protokollid on leitavad kooli dokumendiregistrist ja laetakse üles Stuudiumisse. Õppeinfosüsteemi sisse logides ja vaadates TERA kausta, on võimalik protokollidega tutvuda. Küsimuste korral võtta ühendust hoolekogu esimehega.

Riigi üldhariduskooli hoolekogu moodustamise kord ja töökord