Hoolekogu on koolis alaliselt tegutsev organ, kelle ülesanne on kooli õpilaste, õpetajate, kooli pidaja, õpilaste vanemate, vilistlaste ja kooli toetavate organisatsioonide ühistegevus õppe- ja kasvatustöö suunamisel, planeerimisel ja jälgimisel ning õppeks ja kasvatuseks paremate tingimuste loomine.

Võru Gümnaasiumi hoolekogu (alates 2023. a oktoobrist):

1) Henri Vink - õpilaste esindaja

2) Ester Allas - õppenõukogu esindaja

3) Marju Parv - vanemate esindaja (hoolekogu esimees, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

4) Ave Saaremägi - vanemate esindaja

5) Õnne Kronberg - vanemate esindaja

6) Kärt Leppik - koolipidaja esindaja

7) Merit Kund - toetava organisatsiooni, Võru Linnavolikogu esindaja

8) Kristiina Kõrbe - vilistlaste esindaja

Hoolekogu korraldab oma tööd koosolekutega ja/või elektrooniliselt. Tavapäraselt on koosolekule kutsutud ka kooli direktor. Koosolekute protokollid on leitavad kooli dokumendiregistrist ja laetakse üles Stuudiumisse. Õppeinfosüsteemi sisse logides ja vaadates TERA kausta, on võimalik protokollidega tutvuda. Küsimuste korral võtta ühendust hoolekogu esimehega.

Riigi üldhariduskooli hoolekogu moodustamise kord ja töökord