Kokkuvte


Kooli tänukirjaga “Perioodi tegija” tunnustatakse õpilast, kes on klassi arvates ühe õppeperioodi jooksul eriliselt silma paistnud või pingutanud või olnud teistele eeskujuks õppeedukuse, tulemuste, arengu või käitumise poolest.

2021/2022. õppeaasta

III periood

10R - Aleksandra Kundeleva

10H - Nora Peri

10L - Marleen Hütsi

11R - Õpilasfirma Tii

11H - Maibel Kipasto

11L - Emeli Tõnts

12R - Kert Murde

12H - Deili Post

12L - Kerttu Vill

II periood

10R - Jane Mustrik

10H - Elysee Martina Morel

10L - Robin Laiv

11R - Robert Palm

11H - Erika Prihodko

11L - Sven Treier

12R - Alarich Paas

12H - Siim Hallik

12L- Merli Mari Utsal

I periood

10R - Elina Kahar

10H - Andreas Vanatalo

10L - Mirtel Kuuse

11R - Egert Suvi

11H - Eneli Prutt

11L - Olev Piirisild

12R - Lukas Vahter

12H - Sepo Koppel

12L- Ester Liira

2020/2021. õppeaasta

III periood

10R - Ken Parijõgi

10H - Annabel Viks

10L - Jürgen Joonas

11R - ÕF Seenix

(Ralf Kaur, Karl Sander Kostin, Hendrik Mändik, Lukas Vahter)

11H - Hanna-Maria Org

11L - Anita Laanejõe

12R - Lauri Klade

12H - Kadri Kauts

12L- Gerda Narusk

II periood

10R - Roosmarii Räim

10H - Romer Raamat

10L - Hanna Annus

11R - Lukas Vahter

11H - Katrinka J. Savimägi

11L - Uku Freiberg

12R - Lauri Lepik

12H - Karel Kuus

12L - Andres Eichenbaum

I periood

10R - Randel Johannes Reeder
10H - Emil Elrond Karu
10L - Gerda Michelson
11R - Kerli Tasso
11H - Andreas Parksepp
11L - Tanel Rainhard Jõgi
12R - Reio Astla
12H - Birgit Leetjõe
12L - Kristofer Järvelaht

2019/2020. õppeaasta

III periood

10R - Hanna Parv
10H - Laura Järvpõld
10L - Markus Johannes Mölder
11R - Linda Koreinik
11H - Marika Adson
11L - Loren Seim
12R - Kristo Munski
12H - Gerli Kalkun
12L - Kerli Kubi

II periood

10R - Anna-Britt Piirisild
10H - Hellika Otsar
10L - Gerda Aire Jahu
11R - Kenter Sabre
11H - Kirke Rumvolt
11L - Kätlin Käpa
12R - Henri Helekivi
12H - Sippie Guth
12L - Rainer Tamm


I periood

10R - Jan Jacek Gregor Tiisler
10H - Netty Künnerpä
10L - Siim Siidra
11R - Teele Ann Toomik
11H - Karl Daniel Park
11L - Triinu-Liis Tarros
12R - Annabel Toom
12H - Gert Loos
12L - Jana Dzjuba


2018/2019. õppeaasta

III periood

10R - Karl-Gustav Vaab
10H - Tarvi Susi
10L - Gerda Narusk
11R - Karl Jörgen Lööper
11H - Rahel Ariel Kaur
11L - Joosep Kurm
12R - Sulo Soe
12H - Getrin Valge
12L - Raido Kiss

II periood

10R - Ida Pinte
10H - Emmeliine Kalvik
10L - Cassandra Piirioja
11R - Markus Juul
11H - Melvin Sikk
11L - Jane-Liis Raudsepp
12R - Kristjan Piller
12H - Kaisa Kahre
12L - Tanel Peelo

I periood

10R - Krislin Kottisse
10H - Marika Adson
10L - Henry Käärik
11R - Martin Uibu
11H - Gert Loos
11L - Kaisa Vink
12R - Art Kristjan Olesk
12H - Elen Saago
12L - Ele Laks

2017/2018. õppeaasta


I periood

10R - Karl Sebastian Dremljuga
10H - Gerli Kalkun
10L - Liina Juhanson
11R - Karoli Kivi
11H - Hanna-Reet Ruul
11L - Raido Kiss
12R - Robi Zuts
12H - Stella Mõttus
12L - Kristo-Davo Kons

II periood

10R - Kaidi Raup
10H - Helina Härma
10L - Maarja Langus
11R - Joonas Halapuu
11H - Hanna-Reet Ruul
11L - Raido Kiss
12R - Enely Ernits
12H - Marcus Müürsepp
12L - Helis Kann

III periood

10R - Ranel Pokker
10H - Sippie Guth
10L - Rainis Tsänk
11R - Karoli Kivi
11H - Richard Rumvolt
11L - ÕF Roonik (Ivo Allas, Janis Kartau, Priit Tigane)
12R - Robi Zuts
12H - Annabell Dontsov
12L - Berta Leibur