16. märtsil alanud õpilaste vastuvõtt 10. klassi on jõudnud sinnani, et sisseastumisvestlusele ja tasemetestidele registreerumine on lõppenud. Täname kõiki põhikoolilõpetajaid, kes on üles näidanud suurt huvi ja soovi jätkata õpinguid just meie koolis.

Tasemetestide (matemaatikas ja inglise keeles) toimumine on edasi lükatud. Vestlused toimuvad alates 31. märtsist. Vestluse eesmärk on kooli poolt välja töötatud kriteeriumide alusel välja selgitada õpilase õppeedukus, huvid, silmaring ja motiveeritus pühenduda gümnaasiumiõpingutele ning koolivaliku põhjused. Vestlusel osalev õpilane on varem tutvunud meie kooli õppekava ja kodukorraga (voru.edu.ee).

Seoses eriolukorraga toimuvad vestlused video vahendusel. Vestluste läbiviimiseks kasutatakse Google Meet keskkonda. Vestlust viib läbi vähemalt kaks komisjoni liiget, soovi korral võib osaleda ka õpilase vanem või seaduslik esindaja. Vestluse õnnestumiseks on vaja internetiühendusega arvutit (sh mikrofoni ja videokaamerat) või nutitelefoni, eraldi kasutajakontot vaja pole.

Enne vestlust tuleb koolile (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) saata 1) 9. klassi tunnistus (PDF) ning 2) jooksva õppeaasta hinnetega hinneteleht (PDF). Tunnistuse ja hinnetelehe saab õpilane küsida oma koolilt või ise Stuudiumist / eKoolist alla laadida.

Erijuhtumid (nt kui õpilane ei saa mõjuvatel põhjustel vestlusel osaleda) lahendab vastuvõtukomisjon.

KOKKUVÕTLIKULT:
1. Me helistame õpilasele ja lepime kokku vestluse aja.
2. Õpilane saadab meile (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) kaks PDF dokumenti: 1) 9. klassi tunnistuse ja 2) jooksva õppeaasta hinnetega hinnetelehe.
3. Enne vestlust saadab kool õpilasele lingi, mille kaudu jõuab videosuhtluskeskkonda.

Lisainfot saab kooli direktorilt Karmo Kurvitsalt (5898 5101, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).