Võru Gümnaasium kuulutab koos koolipidajaga välja võistluse „RIIGIKOOLIDE ETTEVÕTLIKUD 2022“. Konkursi eesmärk on tutvustada laiemalt riigiüldhariduskoolide ja -kutseõppeasutuste õpilasfirmade tooteid ja teenuseid ning innustada õpilasi olema ettevõtlikud.

Konkursil võivad osaleda nii JA Eesti poolt registreeritud mini- ja õpilasfirmad kui ka niisama koolis tegutsevad õpilasgrupid, kes on jõudnud käesoleval õppeaastal oma äriideega teostuseni. Konkursile esitatud toodete/teenuste hulgast selgitatakse välja kolm parimat toodet/teenust. Konkursi parimad selgitatakse rahvahääletuse ja žürii hindamise ühistulemusena. Tublimatele on auhinnad ja parimatel toodetel, mis sobivad meenetooteks, on võimalus saada Haridus- ja Teadusministeeriumi meeneteks. Jagatakse ka eripreemiaid!

Konkursil osalemiseks tuleb registreerida osalemissoov siin hiljemalt 27. märtsil. Kui konkursil osaletakse tootega, siis tuleb see saata hiljemalt 31. märtsil Omniva Võru Maxima pakiautomaati (Karmo Kurvits, tel 5898 5101). Konkursi hääletus korraldatakse Facebookis 4.-10. aprillini. Parimad kuulutatakse välja 18. aprillil.

Lisainfo ja -küsimused:
Karmo Kurvits (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 58985101)

Blue Did You Know Instagram Post Facebooki kaanepilt 1