Head õpilased, kooli töötajad, vanemad!

Vabariigi valitsuse uuest korraldusest ning Haridus- ja Teadusministeeriumi juhendist lähtuvalt oleme täiendanud koroonaviirusega seotud infot ja juhiseid.

Kõige olulisemad muudatused:
* Novembrikuu alguses jagatakse õpilastele ja koolitöötajatele antigeeni kiirtestid, millega saab kodus end kolm korda nädalas testida.
* Koolis on maski kandmine tungivalt soovituslik!
* Õpilastele kehtib uuendatud lihtsustatud karantiin. Vaktsineerimata õpilane, kelle lähikontakt oli koolis, teeb mitte varem kui 4. päeval pärast lähikontakti PCR-testi. Lähikontaktsuse teadasaamisest kuni testitulemuse selgumiseni tuleb viibida ja õppida kodus. Sel ajal ei tohi osaleda huvitegevuses. Negatiivse tulemuse korral võib kooli tagasi tulla ja osaleda huvitegevuses. Küll aga ei tohi 10 päeva jooksul lähikontakti tekkest osaleda muudes tegevustes, nt külastada teatrit, käia kinos jms. Kui PCR-testi tulemus on positiivne, tuleb jääda eneseisolatsiooni ja võtta ühendust oma perearstiga. Õpilane, kes ei ole nõus testimisega, jääb 10 päevaks koju eneseisolatsiooni.
* Õpilase lähikontaktsusest teavitab vanemat kool. Terviseametist vastavat teavitust enam ei tule.

Olgem terved ja hoitud!

Karmo Kurvits