Esmaspäeval, 9. augustil kell 10.00-16.00 korraldavad Võru Gümnaasium ja Qvalitas Arstikeskus suure vaktsineerimise päeva. Vaktsineerimisele oodatakse eelkõige 12+ vanuses Võrumaa koolinoori, aga tulla võivad ka teised soovijad. Vaktsineerimisele saab tulla eelregistreerimata.

Vaktsineerimine toimub Võru Gümnaasiumis (Seminari 1 Võru linn). Kaasa tuleb võtta kehtiv isikut tõendav dokument. Alla 18-aastane peab tulema koos vanema / seadusliku esindajaga või kaasa võtma tema kirjaliku nõusoleku. Vaktsineeritakse Comirnaty/Pfizeri vaktsiiniga ning 2. doosi ajast ja kohast teavitatakse kohapeal.

Lisainfo koolijuhilt Karmo Kurvitsalt (5898 5101, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Info vaktsineerimise kohta: www.vaktsineeri.ee.

Vaktsineerimise FB kaas 3