Head õpilased, töötajad ja vanemad!

Reedel, 29.01 andis Terviseamet teada, et ühe 12. R klassi õpilase koroonatest on osutunud positiivseks. Kuna COVID-19 diagnoosi saanud õpilane oli sel nädalal koolis ainult esmaspäevast kolmapäevani ja rühmatundides ei osalenud, siis lähikontaktsetena määrati isolatsiooni ainult 12. R klassi õpilased. Eneseisolatsiooni määrati ka haigestunud õpilasega lähemalt kokku puutunud kolm koolitöötajat. Lähikontaktsete kontaktandmed on kooli poolt edastatud Terviseametile, kes võtab nendega ühendust.

Kuna peaaegu kõik 12. R klassi õpilased on eneseisolatsioonis, siis 12. R klass viiakse üle erakorralisele distantsõppele kuni 10.02 (k.a). Ülejäänud õpilastel toimub õppetöö kontaktõppe vormis.

Hea koolipere:
* vähimagi haiguskahtluse korral või lähikontaktsena püsi kodus,
* haigussümptomite korral teavita kohe perearsti või helista 1220,
* järgi korralikku kätehügieeni,
* hoia distantsi,
* kanna maski või kata nina ja suu,
* lae alla koroonarakendus HOIA.

Koolis on tagatud hea ventilatsioon, avalikes kohtades on desovahendid ja maskid. Lisainfo asub siin.

Karmo Kurvits
direktor