Head õpilased, töötajad ja vanemad!

Kuna lähikontaktis olnud ja sümptomitega 12.L klassi õpilase testi tulemus osutus positiivseks, siis jäävad 12.L klassi õpilased (klassis 24 lähikontaktset) distantsõppele ka reedel, 11. detsembril. Terviseamet võtab 12.L klassi lähikontaktsete õpilastega ühendust. Kuna COVID-19 diagnoosi saanud õpilane oli sel nädalal koolis ainult esmaspäeval, 7. detsembril, siis rühmatunni tõttu saadeti koju 12.H klassi õpilased (klassis üheksa lähikontaktset) ja mõned õpetajad (4 lähikontaktset). Ka nende lähikontaktsete kontaktandmed on kooli poolt edastatud Terviseametile, kes võtab nendega ühendust.

Selgus, et haigestunud õpilane osales laupäeval, 5. detsembril inglise keele rahvusvahelisel eksamil, mis toimus koolis. Seetõttu on homsest distantsõppel ka 12.R klass (klassis kuus lähikontaktset). Lähikontaktsete andmed on edastatud Terviseametile.

10.-11. klassid jäävad distantsõppele alates esmaspäevast, 14. detsembrist. Lisainfo tuleb homme, kui on viimane kontaktõppe päev (v.a 12. klassidel).

Hea koolipere:
* vähimagi haiguskahtluse korral või lähikontaktsena püsi kodus,
* haigussümptomite korral teavita kohe perearsti või helista 1220,

* järgi korralikku kätehügieeni,
* hoia distantsi,
* kanna maski või kata nina ja suu,
* lae alla koroonarakendus HOIA.

Koolis on tagatud hea ventilatsioon, avalikes kohtades on desovahendid ja maskid. Lisainfo asub siin.

Karmo Kurvits
direktor