Head õpilased, koolitöötajad ja vanemad!

Vabariigi valitsuse otsustest ja Terviseameti soovitustest lähtuvalt oleme täiendanud õppetöö ja koolielu korraldust koroonaviiruse leviku tingimustes:

* Ilma eelneva kokkuleppeta külalisi üldjuhul koolimajja ei lubata. Kooliga suhtlemisel tuleks eelistada telefoni ja/või e-posti. Kui kooli külastamine on vältimatu, siis on koolimajas soovituslik kanda maski või katta nina ja suu.
* Õpilastel ja koolitöötajatel ei ole koolis üldjuhul vaja maski kanda. Riskirühma kuuluvatele õpilastele ja töötajatele on koolis kaitsemaski kandmine või nina ja suu katmine soovituslik. Viimasel juhul tagame vajaduse korral maskide olemasolu (kooli valvelaua juures).
* Kooli huviringide läbiviimisel on järgmised piirangud:
*** Ringitund viiakse läbi korraga 1/2 rühmaga. Ristkontaktide vähendamiseks võivad ringitunnis osaleda ainult meie kooli õpilased.
*** Ringitunni läbiviimiseks kasutatavat ruumi tuulutatakse.
*** Kasutatakse desovahendit.
*** Võimalusel hoitakse distantsi.

Loe lisa siit.

Püsime terved!