Head õpilased, töötajad ja vanemad!

Kuna Võru linnas on 24. septembri jooksul laekunud mitmeid positiivseid koroonateste, otsustas linnavalitsus koostöös Terviseametiga, et ennetusmeetmena on mõistlik saata homsest, 25. septembrist Võru Kesklinna Kool, Võru Kreutzwaldi Kool ja linna huvikoolid distantsõppele, esialgu kuni 2. oktoobrini. Lasteaiad ja Järve kool jätkavad tavapärast tööd.

Koostöös Terviseameti ja koolipidaja, Haridus- ja Teadusministeeriumiga otsustasime, et meie kool jätkab tavapärast tööd. See tähendab, et õppekäikude päev toimub ja õpe läheb edasi kontaktõppe vormis.

Jälgime tähelepanelikult olukorda ja oleme valmis üle minema (osalisele) distantsõppele. Lisainfo, kuidas meie õppetöö ja koolielu on koroonaviiruse leviku tingimustes korraldatud, asub siin.

Püsime terved!

Karmo Kurvits