Käesoleval õppeaastal tegutseb meie koolis 11 õpilasfirmat, kellele soovime leida mentorid, kes nõustaksid ja aitaksid lahendada ettevõtluses ette tulevaid keerulisemaid küsimusi. Ootame kaasa lööma vanemaid, kes soovivad jagada oma teadmisi, oskusi ja kogemusi ettevõtlike noortega!

Õpilasfirma on JA Eesti ettevõtlusõppe programm, mida viiakse läbi koolis juhendajate suunamisel. Juhendajad on läbinud vastava koolituse. Et õpilased saaksid õpilasfirmat tehes parema kogemuse, vajavad juhendajad kõrvale toeks inimesi, kes on valmis oma teadmisi rahandusest, turundusest ja ettevõtlusest noortega jagama ning probleemide korral nõu andma.

Õpilasfirmas läbivad õpilased ettevõtluse kõik etapid, nõu ja tuge võib vaja minna alates äriidee väljatöötamisest ja äriplaani kokkupanekust kuni kapitalivajaduse määramise ja raamatupidamiseni.

Mida mentorilt ootame?
* Töötamine kooli juhendajate kõrval: õpilastega kohtumine 1-2 korda kuus vastavalt omavahelisele kokkuleppele. Kohtumised võivad olla ebaregulaarsed, näiteks sagedamini enne laata ja võistlust ning probleemide või võimaluste ilmnemisel. Jooksva töö ja toetamise tagavad koolipoolsed juhendajad.

Kuidas võiks mentoriks olemine kasulik olla?
• Aitate kaasa kohaliku ja ka terve riigi ettevõtluse tulevikule.
• Saate teada, mida ja kuidas noored mõtlevad ning mille poole püüdlevad.

Huvi korral palume ühendust võtta koolipoolsete juhendajatega:

Karmo Kurvits - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5898 5101
Andri Tallo - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5898 5104