Õppeaasta avaaktus

28. augustil toimuvad infotunnid klasside kaupa:

* kell 10:00 - 10. klassid (kaasa kirjutusvahendid, joonlaud, kalkulaator)
* kell 12:00 - 11. klassid
* kell 14:00 - 12. klassid

Kui oled haige või sul on haigustunnused (köha, palavik, kraapimistunne kurgus, üldine nõrkus- ja väsimustunne) või oled eneseisolatsioonis, siis anna sellest teada oma klassijuhatajale ja püsi kodus. Klassijuhatajad ja nende kontaktandmed on toodud siin.

Koguneme aulasse (II korrusel). Infotund kestab 1-1,5 tundi, millele järgneb klassijuhatajatund (10. klassi õpilastele lisaks ka tasemetestide sooritamine). Kaasa palume võtta vahetusjalanõud ning täpne õppematerjalide ja klassifoto raha:

* 10. klassid:
** õpilasele, kes õpib teise võõrkeelena vene keelt: kokku 27,61 eurot (klassifoto, inglise keel (kolmeks aastaks), eesti keel, füüsika)
** õpilasele, kes õpib teise võõrkeelena saksa keelt: kokku 41,60 eurot (klassifoto, inglise keel (kolmeks aastaks), saksa keel (kolmeks aastaks), eesti keel, füüsika)

* 11. klassid:
** 11.H klassi õpilasele kokku 7,60 eurot (klassifoto, keemia)
** 11.L ja 11.R klassi õpilasele kokku 13,31 eurot (klassifoto, keemia, eesti keel)

* 12. klassid:
** õpilasele kokku 6,51 eurot (klassifoto, eesti keel)

Õpikud ja töövihikud saab kätte 28. augustil pärast infotundi. Kool ei nõua õpilaspäeviku olemasolu, iga õpilane soetab selle omal valikul. Klassifotode tegemine on planeeritud pärast õppeaasta avaaktust 1. septembril. Samal päeval tehakse ka 10. klassi õpilaste õpilaspileti fotod. Koolikapi võtme saab soovi korral haldusspetsialisti käest alates 28. augustist.

10. klassi õpilased pääsevad õppeinfosüsteemi Stuudiumi 28. augustist, samuti saavad vanemad taotleda juurdepääsu pärast seda, kui uued õpilased on süsteemi lisatud. Stuudiumi konto aktiveerimisest / loomisest saavad vanemad lugeda siit.

Esimesed tunnid toimuvad 31. augustil. Tunniplaan pannakse kooli veebilehele hiljemalt 30. augustil.

Kooliaasta avaaktus toimub 1. septembril kell 11:00 kooli siseõuel (vihmase ilma korral aulas). Kogunemine kell 10:15 koduklassis. Kaasa palume võtta vahetusjalanõud. Aktusele järgneb klassifotode tegemine (10. klassi õpilastele lisaks ka õpilaspiletite fotode tegemine).

Toitlustamine algab 31. augustist. Koolilõuna on tasuta. Lisainfo on siin.

Õpilaste vanemate koosolekud toimuvad 3. septembril kell 18.00 (10. klassid) ja 10. septembril kell 18.00 (11.-12. klassid) kooli aulas. Lisainfo varsti.

Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 5898 5103