Alates esmaspäevast, 18. maist on koolimaja taas avatud. Oluline teada:
🔹 Koolimaja on avatud kell 8.00-17.00.
🔹 Koolimajja võivad tulla ainult eelregistreerunud õpetajad ja koolitöötajad, kes on terved.
🔹 Koolimajja on lubatud tulla ainult nendel õpilastel, vanematel ja teistel isikutel, kes on koolitöötaja poolt kutsutud. Ka nendel ei tohi olla haigusnähtusi.
🔹 Koolimajja pääseb sisehoovipoolsest uksest. Hoonesse sisenemisel tuleb desinfitseerida käed. Koolimajast väljutakse lipumastide poolt.
🔹 Koolimajas on kaitsemaskide kasutamine riskirühma kuuluvatele õpilastele, töötajatele, vanematele ja külalistele soovituslik. Kool tagab maskide olemasolu. Riskirühma kuuluvad isikud, kellel on kroonilised kopsuhaigused (sh astma), diabeet (suhkruhaigus), maksahaigused, neeruhaigused (sh neerupuudulikkus), südame- ja veresoonkonna haigused, immuunpuudulikkus; vanemaealised 65+ vanusgrupis.
🔹 Koolimajas viibitakse nii vähe aega kui võimalik ja mitte rohkem kui vajalik. Järgitakse hügieeninõudeid ja 2-meetrise distantsi hoidmist.
🔹 Ühes suures klassiruumis võib korraga olla kuni üheksa õpilast ja üks õpetaja, väikeses kuni neli õpilast ja õpetaja.
🔹 Kooli kutsutud õpilased võivad erandkorras tagastada ka õpikud, koolikapivõtme ja võtta garderoobist vahetusjalanõud. Teised saavad seda teha alates 25. maist.
🔹 Kooli kutsutud õpilased saavad soovi korral distantsõppeks kasutada arvutiklassi (nt enne või pärast kontakttundi).
🔹 Täpsem info ja juhised on toodud kooli veebilehel.