Sel nädalal pidi toimuma traditsiooniline tublimate õpilaste tänuüritus. Eriolukorra tõttu jäi see ära, tänukirjad ja -kingitused saadeti õpilastele posti teel. Kool tänab õpilasi, kes
🔹on hästi õppinud,
🔹on kooli tulemuslikult esindanud,
🔹on osalenud aktiivselt koolielu edendamisel.

Kool tänab Sind: Karmel, Marika, Airin, Hando, Reio, Saara, Karl Sebastian, Jana, Andres, Regina, Sippie, Siim, Aveli Marie, Reio, Grete, Helina, Henry, Gerda Aire, Marcus, Laura, Tõnis, Ene-Liis, Maria, Emmeliine, Rahel Ariel, Kadri, Lauri, Kaarel, Sepo, Linda, Krislin, Kerli, Ann, Helen Cornelia, Karel, Kätlin, Kerili, Lauri, Arthur, Richard, Egle, Gert, Tarvi, Karl Jörgen, Getriin, Kristo, Marite, Marleen, Hendrik, Markus Johannes, Gerda, Jarko, Remo, Hellika, Ralf, Karl Daniel, Kertu, Cassandra, Ida, Deili, Sirelin, Randel, Alex Gunnar, Kirke, Kenter, Rasmus, Katrinka Josephine, Loren, Melvin, Annabel, Teele Ann, Üllar, Sandra, Hanna, Gregor Artur, Robin, Aveli, Kerttu, Kaisa.

Kool on tänulik ka õpilaste vanematele ja juhendajatele! Aitäh!

VOR 2381