Head õpilased, kooli töötajad, vanemad!

Seoses eriolukorra väljakuulutamisega, toimub õppetöö distantsõppena ka pärast 17. märtsi. Märtsikuu lõpus hinnatakse olukorda ja tehakse otsus distantsõppe perioodi pikendamise vajalikkuse kohta.

See tähendab, et koolimaja on suletud ning tavapäraseid kontakttunde ei toimu. Õpilased õpivad ja töötajad töötavad kodus. Õppeülesanded, -materjalid ning täpsemad juhised jõuavad õpilasteni meie õppeinfosüsteemi Stuudium vahendusel tunni sissekande ning koduse ülesandena. Ülesanded tuleb sooritada ettenähtud ajaks. Kellel pole kodus võimalik ülesandeid lahendada (nt puudub ligipääs internetiühendusele või vajalikele digiseadmetele), annab sellest õppejuhile teada.

Õppeülesannete esitamine ning tagasisidestamine toimub Stuudiumi vahendusel. Õpilased saavad vajadusel õpetajalt selgitusi ning abi küsida samuti Stuudiumi vahendusel.

Meie kooli avatud uste päev (14. märts) jääb ära. KERG koolide kevadpidu (13. märts) ja muusikalise lavastuse "Grease" etendused (14. märts, 16. märts) lükkuvad edasi. Tänane, 13.03 õnnetund lükkub edasi.

Vastused kordumakippuvatele küsimustele (koostamisel).

Jooksvat infot edastame Stuudiumis ja kooli veebilehel. Varasemad teated: 12.03

Lisainfo kooli direktorilt Karmo Kurvitsalt (58985101, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Nõustamiseks võib ühendust võtta ka kooli õpilasnõustajaga.