31. augustil toimuvad infotunnid klasside kaupa:
* kell 9:00 12. klassid
* kell 11:00 11. klassid
* kell 13:00 10. klassid


Koguneme aulasse (II korrusel). Infotund kestab 1-1,5 tundi, millele järgneb klassijuhatajatund. Infotunnist osavõtt on kõigile kohustuslik. Kui õpilane ei saa infotunnil osaleda, tuleb sellest klassijuhatajat kindlasti eelnevalt teavitada. Klassijuhatajad ja nende kontaktandmed on toodud siin. Kaasa palume võtta vahetusjalanõud ning täpne (!) töövihikute ja klassifoto raha, vastav info on toodud siin.

Kool ei nõua õpilaspäeviku olemasolu, iga õpilane soetab selle omal valikul. Klassifotode tegemine on planeeritud pärast õppeaasta avaaktust 1. septembril. Õpikud ja töövihikud saab kätte:
* 10. klassid: 31. augustil pärast infotundi
* 11. klassid: 1. septembril pärast õppeaasta avaaktust
* 12. klassid: 31. augustil pärast infotundi

Koolikapi võtme saab soovi korral haldusspetsialisti käest alates 31. augustist.

Kooliaasta avaaktus
toimub 1. septembril kell 12:00 kooli siseõuel (vihmase ilma korral aulas). Kogunemine kell 11:30 koduklassis. Kaasa palume võtta vahetusjalanõud.

Kooliaasta alguse kontsert toimub 2. septembril kell 18:00 kooli siseõuel (vihmase ilma korral aulas). Esinevad meie kooli segakoor, ansamblid, solistid ja vilistlased ning rahvatantsurühm Hopser. Kontsert on kõigile tasuta.

Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 5898 5103


Plakat vaike2