📌 Alustasime esmaspäeval, 27.05 täiesti uut paikkondlikku identiteeti mõtestavat kursust "Mina, minu juured ja Võrumaa", mis on mõeldud meie G1 õpilastele ning toimub terve nädal. Kursust valmistati ette koostöös Võrumaa Arenduskeskusega.

/.../

📆 5. PÄEV (31.05.2024) - „Kokkuvõte ja tulevikuvisioon“.
Võtsime täna nädala kokku ja vaatasime tulevikku. Võrumaa Arenduskeskuse juht Tiit Toots kõneles, millised on Võru maakonna tugevused, väärtused ning tuleviku arengusuunad (lähtuvalt maakonna arengustrateegiast 2035+). Arutlesime koos, kas noored näevad maakonnas samu tugevusi ja väärtusi ning kas tuleviku arengusuunad kõnetavad ka neid. Küsisime selle järele, kuhu läheb Võrumaa. Kursus lõppes mentorgruppide väljasõitudega Võrumaa erinevatesse paikadesse.

Aitüma kõigile,
💙 kes Võrumaa kursuse mõttega haakusid,
💙 kes aitasid ideid genereerida,
💙 kes kaasa mõtlesid,
💙 kes toetasid nõu ja jõuga,
💙 kes aitasid õigete inimesteni jõuda,
💙 kes inspireerivalt oma lugu jagasid,
💙 kes põnevaid teemasid avasid,
💙 kes õppekäike läbi viisid,
💙 kes lahkelt oma uksed avasid,
💙 kes tehnilist tuge pakkusid,
💙kes aitasid korraldada ja sättida...
💙 ... ja kõike veel, mida see ligi 5 kuud kestnud protsess endas hõlmas. kes Võrumaa kursuse mõttega haakusid.
💙 Tennamiq süämest!

Vaata pilte kooli galeriist.