Head vanemad!

Ootame teid osalema õpilaste vanemate üldkoosolekutel:

* neljapäeval, 3. septembril kell 18.00 toimub kooli aulas 10. klasside õpilaste vanemate üldkoosolek.
Üldkoosolekule, kus tutvustatakse koolitöötajaid, õppekorraldust ja töökorraldust koolis, järgnevad klassikoosolekud. Kell 17.30-18.00 on võimalik tutvuda koolimajaga. Koosolekute orienteeruv lõpp on kell 20.30.

* neljapäeval, 10. septembril kell 18.00 toimub kooli aulas 11.-12. klasside õpilaste vanemate koosolek.
Üldkoosolekule järgnevad klassikoosolekud. Kell 17.30-18.00 on võimalik tutvuda koolimajaga. Koosolekute orienteeruv lõpp on kell 20.00.

Kui olete haige või teil on haigustunnused (köha, palavik, kraapimistunne kurgus, üldine nõrkus- ja väsimustunne) või olete eneseisolatsioonis, siis püsige kodus. Koosoleku protokoll tuleb õppeinfosüsteemi Stuudiumisse.

Kohtumiseni!