Meie koolis jätkavad teisipäeval, 30. jaanuaril streikimist 7 õpetajat. Seoses sellega:

* Tunnid toimuvad muudetud tunniplaani alusel, vt tunniplaani siit.
*** Tundides osalemine on õpilastele kohustuslik.
*** Õppeainetes, mille tunde tunniplaanis pole, ei ole võimalik juhendatud õpet läbi viia.
*** Kui õpilane puudub tundidest haiguse tõttu või perekondlikel põhjustel, teavitab õpilase vanem sellest eelneval päeval või erandkorras sama päeva hommikul aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil 5898 5103.
*** Tunniplaan võib veel muutuda, sh ka streigi ajal. Järgmis(t)e koolipäeva(de) tunniplaanist antakse Stuudiumis teada hiljemalt eelmise päeva õhtul kell 17.00. Õpilased ja õpetajad peavad olema valmis erinevateks õppevormideks (nt videotund, iseseisev õpe).
* Õpetajad annavad õpilastele ise teada, kas ja kuidas toimuvad streigi ajal ringitunnid.
* Õpetajad annavad õpilastele ise teada, kas ja kuidas streigi tõttu ära jäänud tunnid mõjutavad kursuse läbimist ja hindamispõhimõtteid.
* Koolimaja on avatud kõigile kell 7.00-18.00.
* Kooli söökla on avatud kell 11.00-14.00.
* Küsimuste korral pöörduda otse koolijuhi poole: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 5898 5101.