Head vanemad!

Ootame teid osalema õpilaste vanemate koosolekutel:

* neljapäeval, 8. septembril kell 18.00 toimub kooli aulas 10. klasside õpilaste vanemate üldkoosolek.
Üldkoosolekule, kus tutvustatakse koolitöötajaid, õppekorraldust ja töökorraldust koolis, järgnevad klassikoosolekud. Kell 17.30-18.00 on võimalik tutvuda koolimajaga, aulasse on kaetud kohvilaud. Koosolekute orienteeruv lõpp on kell 20.30.

* neljapäeval, 15. septembril kell 18.00 toimub kooli aulas 11.-12. klasside õpilaste vanemate üldkoosolek.
Üldkoosolekule järgnevad klassikoosolekud. Kella 17.30st on aulasse kaetud kohvilaud. Koosolekute orienteeruv lõpp on kell 20.00.

Kui olete haige või teil on haigustunnused (köha, palavik, kraapimistunne kurgus, üldine nõrkus- ja väsimustunne) või olete eneseisolatsioonis, siis palun püsige kodus. Koosoleku protokoll tuleb õppeinfosüsteemi Stuudiumisse.

Kohtumiseni!