Sisseastumise viimane samm on vastuvõtudokumentide esitamine. Koolile tuleb esitada
1) 9. klassi tunnistus,
2) põhikooli lõputunnistus*,
3) lõputunnistuse hinneteleht*.

* põhikooli lõputunnistus koos hinnetelehega (ASICE ehk digiallkirjastatud fail) tuleb alla laadida Haridusportaali veebilehelt (haridusportaal.edu.ee)

Vastuvõtudokumendid tuleb sisseastumiskeskkonna (sisseastumine.ee/voru) kaudu esitada hiljemalt 27. juunil 2022. a.

Kooli lõplikult vastu võetud õpilaste nimekiri õpingute esmakordseks alustamiseks gümnaasiumis kinnitatakse direktori käskkirjaga hiljemalt juuli alguses. Kooli vastuvõtmisest teavitatakse õpilasi sisseastumiskeskkonna kaudu.

Infot toitlustamise, sõidu- ja majutustoetuse, õpikute, töövihikute jms kohta saab kooli veebilehelt lugeda augustikuu keskel. Augustikuu lõpus on 10. klassi õpilased oodatud infotundi, kus tutvustatakse kooli ja õppekorraldust. Infotunnis jagatakse teavet ka võõrkeelte ja matemaatika õpperühmade ning õppe- ja infosüsteemi kasutamise kohta. Toimub klassijuhatajatund.

8. septembril kell 18.00 toimub 10. klassi õpilaste vanemate üldkoosolek.

Lisainfo telefonil 5898 5103 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.