Sisseastumistestid toimuvad laupäeval, 8. aprillil kell 10.00 Võru Gümnaasiumis (Seminari 1 Võru linn). Testide (matemaatika ja inglise keel) eesmärk on hinnata õpilase teadmisi ja oskusi põhikooli õppekava ulatuses. Testide sooritamiseks kulub kuni kaks tundi ja kaasa tuleb võtta kehtiv isikut tõendav dokument, vahetusjalanõud, kirjutusvahendid, joonlaud ja taskukalkulaator.

Juhul kui õpilane ei ilmu testidele ega teavita kirjalikult (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) mitteilmumise põhjusest hiljemalt testide toimumise päeval kella 9.00ks, loetakse seda kandideerimisest loobumiseks.

Sisseastumistestidele on oodatud need õpilased, kes registreerisid end hiljemalt 2. aprillil sisseastumiskeskkonnas ja kelle klassitunnistusel ei ole mitterahuldav hinnet.

Lisainfo sisseastumiskeskkonnas. Küsimused:

Karmo Kurvits