Kadrija Anna Prangele saavutas rahvusvahelisel inglise keele võistlusel HIPPO 12. koha

Võru Gümnaasiumi G2A õpilane Kadrija Anna Prangele osales 23. – 26. septembrini Itaalias Assisis rahvusvahelise inglise keele võistluse HIPPO 2024 maailma finaalis. Vanuseklassis Hippo 4 osales üle maailma kokku 9000 osalejat ning kõikide vanusegruppide peale kokku üle 88 000 osaleja.

Itaalias toimunud võistluselt tuli Kadrija Anna Prangele tagasi suurepärase 12. kohaga, saavutades finaalvõistlusel 85 punkti. Võistluse finaalis osalesid 20 maailma parimat. Osalejad olid Itaaliast, Malaisiast, Kuveidist, Mongooliast, Armeeniast, Aserbaidžaanist, Lätist, Saudi Araabiast, Sloveeniast ja Horvaatiast.

Suured tänusõnad õpetaja Ruth Nõmmikule Kadrija Anna Prangele juhendamise eest!

Esimene taoline inglise keele suurvõistlus toimus 2013. aastal. Nüüdseks on võistlus kasvanud väga suureks – osalejaid on üle 88 000 rohkem kui 60st erinevast riigist.

Global Hippo Assotsiatsioon on mittetulundusühing, mis asutati 2012. aastal eesmärgiga edendada inglise keele oskuse tähtsust ja tuua kokku lapsi erinevatest riikidest. Hippo “English Without Borders” on rahvusvaheline võistlus, mis propageerib inglise keelt, kutsub õpilasi üle kogu maailma võistlema inglise keele teadmistes ning parandab õpetajate vahelist koostööd.