Ühisel spordipäeval tehti sporti koos EWERSi õpilastega

Teisipäeval, 24. septembril, toimus Võru Spordikeskuse staadionil spordipäev, kus mõõtu võtsid Võru Gümnaasiumi ja Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskuse õpilased.

Päeva alguses jagati võistkonnad erinevatesse võistkondadesse. Ühes võistkonnas võistlesid koos 10., 11. ja 12. klassi õpilased. Mõõtu tuli võtta kaugushüppes, saapaviskes, 114 meetri jooksus (Võru Gümnaasium 10 ja EWERS 104), pendelteatejooksus, topsipalli viskes, täpsuslöögis ja hüpitsaga hüppamises. Kohtunike rollis olid mõlema kooli õpetajad ja koolitöötajad.

Võistkonnad kandsid sügise vaimus erinevate köögiviljade nimesid. Nii võistlesid porgandid, peedid, porru ja nii edasi.

Parimad selgitati välja kogu võistkonna tulemuste põhjal. Iga vanuseklassi parimad võistkonnad igal spordialal, said COOP Võru (Võru Tarbijate Ühistu) poolt välja pandud meenekoti.

Aitäh kõikidele osalejatele ning suur tänu Võru Gümnaasiumi õpetajatele Ede Pähnile ja Argo Käpale, kes valmistasid kogu päeva võistlusalad ette.

Fotod: Agnes Catren Pähna / EWERS