Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustelt head tulemused

Uuel õppeaastal on peetud ka esimesed võistlused Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustelt. Toimunud on maakonna meistrivõistlused jalgpallis ning meistrivõistlused valikorienteerumises.

18. septembril toimusid Lindoral maakonna meistrivõistlused valikorienteerumises. Võru Gümnaasiumit esindasid PU18 vanuseklassis Karl-Markus Janno (I koht) ja Sander Lepp (III koht) ning PU20 vanuseklassis Markel Hanimägi (I koht). Võistluste kogu protokoll on nähtav siin.

20. septembril toimus Võru kunstmuruväljakul koolinoorte meistrivõistlused noormeeste jalgpallis. Võru Gümnaasium oli esindatud kahe võistkonnaga. Esikoha võitis Võru Gümnaasiumi I meeskond. Võistkond mängis koosseisus Ats Uder, Andro Pall, Kaspar Kimmel, Ruudi Tukk, Rico Klaanberg, Karl Rehe, Markus Saia, Trond Herman Meier, Marten Potsepp. Võru Gümnaasiumi II meeskond saavutas neljanda koha. Võistkond mängis koosseisus Harlis Heliste, Hardi Joosep Kongo, Rasmus Koort, Karmo Karro, Rasmus Märtin, Edvin Erik, Devin Šaduro, Pärtick Kahar.

Võistluste protokoll on leitav siit.

Järgmisena võisteldakse murdmaajooksu meistrivõistlustel, 3×3 korvpallis ja segavõrkpallis. Lisainfo leitav siit.

Foto: Võrumaa Spordiliit