Otsime avaliku konkursi korras ÕPILASNÕUSTAJAT, kelle ülesandeks saab: õpilase haridusliku erivajaduse märkamine ja hindamine ning õpilase toetamine, leides talle sobiva viisi erivajadusega toimetulekuks, võimetekohaseks õppeks, õppekava läbimiseks ja positiivse edutulemuse saavutamiseks; õpetajate ja vanemate nõustamine õpilase individuaalse õppe rakendamisel; karjäärinõustamine; õpilasnõustamine; esmatasandi psühholoogiline nõustamine; jms.

Tööle asumine augustis. Kandideerimiseks tuleb esitada:

1. avaldus,

2. elulookirjeldus (CV),

3. haridust tõendavate dokumentide koopiad,

4. motivatsioonikiri teemal miks ja kuidas tahan töötada Võru Gümnaasiumis.

Dokumendid tuleb esitada hiljemalt 17.04.2015, saates need aadressile Jüri 11, 65620 Võru (märgusõnaga "Võru Gümnaasium") või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Täiendav lisainfo kooli direktorilt Karmo Kurvitsalt, tel 5898 5101.