Õpilasfirma Woodvibe on rahvusvaheline õpilasfirma, kus osalevad õpilased, kes on pärit Eestist, Rootsist, Soomest ja Lätist. Meie firmas on 9 tegusat liiget, kes annavad endast kõik, et toode paistaks silma ning pakuks inimestele midagi uut ja huvitavat. Meie firma toodab puidust korpusega kõrvaklappe, mis on kvaliteetsed oma heli ja välimuse poolest. Kõrvaklapid on valmistatud, kas vääris-või disainpuidust ja on erilised selle poolest, et on olemas erinevad kollektsioonid, kus ühes kollektsioonis on 10 paari kõrvaklappe. Niiet, kui inimene ostab kõrvaklapid, siis ta teab, et sellised on olemas veel ainult 9 inimesel maailmas ja see teebki meie ostja eriliseks. Meie toode on mõeldud kõigile inimestele, kes armastavad kuulata muusikat.

Õpilasfirma Woodvibe liikmed:

Aleksi Olin,

Artūrs Brahmanis,

Daniel Svanberg,

Hans-Hendrik Karro,

Signe Kallion,

Laura-Anett Kreevald,

Tuomas Niemelä,

Arina Kušnets,

Ürgen Sõukand

Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.