Vastuvõtukomisjoni ettepanekutest lähtuvalt on koostatud 10. klassi õpilaskandidaatide nimekiri reaalsuuna, humanitaarsuuna ja loodussuuna õppekohtade täitmiseks. Vastavad teated on kõigile sisseastujatele meilitsi edastatud. Kui sisseastujani vastav meil pole jõudnud (eelkõige hotmail.com lõpuga meiliaadressi korral), tuleb võtta kooliga kindlasti ühendust!

Õpilaskandidaatidel palume teatada oma otsus (kas soovin alustada õpinguid Võru Gümnaasiumis või loobun õpilaskohast) hiljemalt 6. maiks 2016. a telefonil 5898 5103 või meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Kool võtab ise ühendust ootenimekirjas olevate õpilaskandidaatidega, kui keegi õpilaskohast loobub ja eksisteerib vaba õppekoht.

Õpilaskoha vastuvõtnutele korraldatakse laupäeval, 14. mail kell 10.00 Võru Gümnaasiumis testid tasemerühmade moodustamiseks inglise keeles ja matemaatikas. Kaasa palume võtta kirjutusvahendid, joonlaud, sirkel ning kindlasti ka vahetusjalanõud ja isikut tõendav dokument. Testide sooritamiseks kulub kuni kaks tundi.