Alates 2018. aasta septembrist toitlustab koolis riigihanke tulemusena P. Dussmann Eesti OÜ.

Koolilõuna osas pakutakse kahte valikut:
• tavaline koolilõuna;
• lihavaba koolilõuna.

* Täpsemat teavet toidu nimetuse ning allergiat või talumatust põhjustavate koostisosade kohta saab küsida söökla personalilt, telefonil 5688 7134 või aadressilt . Allergeenide infomaterjal ja -tabel asub söökla puhvetis ja siin. Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav. Toitlustaja on liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuviljaprogrammiga.

Koolilõuna päevamaksumus on 1,89 eurot, mille hüvitab kool ehk õpilasele on koolilõuna tasuta.

Lisaks koolilõunale pakub toitlustaja kell 7:30-8:25 hommikusööki (kool ei hüvita, maksmine otse puhveti kassasse). Lõuna ajal on võimalik süüa ka eripraade (kooli ei hüvita, maksmine otse puhveti kassasse). Koolipuhvet on üldjuhul avatud kell 7.30-15.00.

Koolilõuna väljastatakse õpilaspileti alusel. Arvestuste nädalal koolilõunat ei pakuta.

Juhul kui õpilane on haige või puudub muul mõjuval põhjusel: Info toidult mahavõtmise kohta peab koolile jõudma enne kella 14.00, siis on õpilane toidult maha võetud teatamisele järgneval toidupäeval.

-> Toidult maha võtmine ehk puudumisest teatamine <-

Lisainfo, küsimused jms
telefonil 5688 7134 või aadressil .