Logo


VG V2rviline3

Lipp

Lipp


Koolivorm

Kootud tumesinisel vestil ja kardiganil on sinist tooni kooli logo elemendid (vt alltoodud pilti). Vesti (24 eurot) ja kardigani (27 eurot) on võimalik vaadata ja proovida kooli kantseleis.
Riided
Kõigil õpilastel ja koolitöötajatel on võimalik vesti ja kardigani tellida kindlatel tellimisperioodidel. Hiljem ehk väljaspool tellimisperioodi soetatud toodetele lisandub 15 eurot üksiktellimuse tasu. Lisainfo on toodud ja tellimusi saab teha siin: http://koolivorm.norrison.ee/697-voru-gumnaasium

Vesti ja kardigani valmistab OÜ Norrison, kes pakub tellimiskeskkonnas ka muid tooteid. Koolivormi e-pood on avatud kuni 15. juunini: http://norrison.ee/26-koolivormi-e-pood


Koolisõrmus


Sõrmus on hõbedast ja tumesinise emailitud plaadiga (vaata näidist). Sõrmuse hind on 33 eurot, mis sisaldab ka eesnime ja lõpetamisaasta graveerimist. Mõõdurõngad, tellimine ja lisainfo huvi- ja projektjuhilt.


Sormus


Koolimärk


Märk on hõbedast ja kooli logo kujuline. Märgi saavad endale kõik kooli õpilased ja töötajad, esmakordselt jagati märgid 2017. aasta 1. septembril. Märke kantakse kooli aktustel ja sünnipäevadel, kuid loomulikult võib seda teha ka igapäevaselt.

Koolisokid

Koolisokkide valmistaja on Sockmann Group OÜ (SUVA), sokipaari hind on 5€.


Lisainfo: Andri Tallo ()