9.-11. aprillil osales mitu Võru Gümnaasiumi õpilasfirmat Riias toimunud rahvusvahelisel õpilasfirmade festivalil, kus labürindiga puidust tasakaalulauda valmistavat Labüüd tunnustati parima õpilasfirma tiitliga. Sellise tunnustuse pälvimine on eriline, kuna rahvusvahelisest õpilasfirmade festivalist võttis osa 102 õpilasfirmat 13 eri riigist, kokku üle 500 õpilase ja õpetaja.

Võru Gümnaasium osales festivalil juba kolmandat korda. Seekord tutvustas ja müüs oma toodet neli firmat: Labüü, Tecocube, Roonik ja Chocó La Te. Õpilasfirma Tecocube pakkus klientidele söödavaid kohvikuubikuid, Roonik müüs ruudu-joonelisi vihikuid. Õpilasfirma Chocó La Te, kes oli festivalil üks parima müügitöö nominentidest, müüs šokolaadi valmistamise komplekte.

Festivali auhinnagalal anti välja kokku kuus auhinda ja eripreemiad. Lisaks parima õpilasfirma tiitli pälvimisele nomineeriti Labüü innovaatilisema toote tiitlile. Õpilasfirmasse Labüü kuulub Ingrid Värnik, Karoli Kivi ja Meril Ploompuu, kellest kaks viimast olid Lätis kohal (fotol vasakult teine ja neljas).

Õpilasi juhendasid Karmo Kurvits ja Andri Tallo.