Võru Gümnaasiumis võimaldatakse õpilastele tasuta koolilõuna portsjon.

Koolilõuna menüüga
on võimalik tutvuda kõrvalmenüüs*. Koolilõuna osas pakutakse kolme valikut:
* tavalõuna (tasuta);
* köögiviljaroog (tasuta);
* suur praad (tasuline, suuremad kogused, maksmine otse söökla kassasse).

*Täpsemat teavet toidu nimetuse ning allergiat või talumatust põhjustavate koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt . Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav. Toitlustaja on liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

Lisaks koolilõunale pakub toitlustaja hommikusööki (kell 7:30-8:25, tasuline, maksmine otse söökla kassasse). Lõunaajal on võimalik süüa ka eripraadi, hind 2-2.50 eurot. Koolipuhvet on üldjuhul avatud kell 7:30-15:00.

Juhul, kui õpilane on (pikemalt) haige või puudub (pikemalt) muul mõjuval põhjusel:
Info toidult mahavõtmise kohta peab koolile ja sööklale jõudma enne kella 13.00, siis on õpilane toidult maha võetud teatamisele järgnevast toidupäevast alates. Puudumisest teatamine

Juhul, kui õpilane koolilõunat üldse ei söö:
Õpilase vanem esitab sööklale vastava avalduse.

Toitlustaja: Baltic Resaurants Estonia AS
Kontakt: