Võru Gümnaasiumi õpilasfirmad said Riias toimunud rahvusvahelisel õpilasfirmade festivalil kolm nominatsiooni ja ühe preemia.

Parima müügitööga silmapaistnud õpilasfirmade hulka valis žürii Mugi, mis toodab tassikoogi valmistamise komplekte. Parima müügistendi preemiale kandideeris õpilasfirma Võix, mis valmistab ja müüb võipulkasid. Võix oli nomineeritud ka Junior Achievementi õpilasfirma programmi vilistlaste potentsiaaliauhinnale. Lisaks kahele nominatsioonile tunnustati Võixi parima reklaamvideo preemiaga. Videot on võimalik vaadata siit. Video valimisele aitas kaasa kooli vilistlane Robi Zuts.

9.-11. aprillini toimunud rahvusvahelisest õpilasfirmade festivalist võtsid osa viis Eesti õpilasfirmat (kolm Võru Gümnaasiumist, lisaks ülalmainitule ka õpilasfirma Vemps). Tegemist oli ühe Euroopa suurima rahvusvahelise õpilasfirmade kokkusaamisega, kus osalesid ligi 100 õpilasfirmat 14 riigist. Eelmisel aastal võitis festivali peaauhinna Võru Gümnaasiumi õpilasfirma Labüü.

Käesoleval õppeaastal tegutseb koolis kokku 14 õpilasfirmat, keda juhendavad Karmo Kurvits ja Andri Tallo.