• Novembris toimunud MISA viktoriinil saavutas Karolin Osiip maakonna arvestuses II koha.

• 30. novembril toimunud Vikipeedia artiklite konkurssil "Kae maailma" tunnustati Keity Johansoni ja Karoli Kivi žürii eripreemiaga.

• 10. novembril toimunud Võru maakonna karikavõistlustel segavõrkpallis saavutati I koht (koosseisus: Annabel Huik, Emma-Marie Pihlap, Anna-Liis Mägi, Mai-Brit Soome, Kerli Kubi, Priit Tigane, Martti Klemets, Lauri Lehiste) ja I koht rahvaliiga arvestuses (koosseisus: Kristi Teder, Eliisa Raag, Reili Jäädmaa, Linda-Loora Pruuli, Kaisa Kahre, Andreas Kaaver, Teodor Manivald Toomik, Reio Lõiv).

• 31. oktoobril toimunud keemiavõistluse "Kolb 2017" lõppvõistlusel saavutas meie kooli õpilaste võistkond (Gerda Paltsar, Kristjan Piller, Raido Kiss) tubli 11. koha.

• Septembri lõpus toimunud kokkuvõttevõistlusel "Tuum 2017" saavutasid meie õpilased suurepärase 2. ja 3. koha. Teine auhind, parima õpilase ja parima võistkonna eriauhind läks Kevin Pedrasele ja Lauri Lepikule. Kolmas auhind läks Enely Ernitsale ja Alissa Eksinile.

• 6. oktoobril toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis saavutas I koha Võru Gümnaasiumi esindus (koosseisus: Astrid Erik, Cätli Märtin, Mai-Brit Soome, Anete Aasa, Gerda Paltsar, Karolin Ossip, Margot Ansberg, Marleen Mälton) ja II koha (koosseisus: Meeri Emili Mõts, Stella Mõttus, Anna-Liis Mägi, Marianne Kobin, Moonika Pindis, Kristi Teder, Kristin Munski, Annabel Huik).

• 4. oktoobril toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlused orienteerumises saavitas TA vanuseklassis I koha Kaisa Kahre ja II koha Kristina Haug, TJ vanuseklassis saavutas I koha Signe Kallion, PA vanuseklassis saavutas I koha Raido Kiss, II koha Hando Allmann ja III koha Joonas Halapuu.

• 29. septembril toimunud vabariikliku valikorienteerumise meistrivõistlustel saavutas II koha Raido Kiss, 6. koha Kristina Haug ja 8. koha Signe Kallion.

• 28. septembril toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis saavutas I koha Võru Gümnaasiumi esindus (koosseisus: Kristo-Davo Kons, Hardo Aste, Rasmus Janson, Tristan Krillo, Joonatan Huma, Lauri Lehiste, Robin Sander, Karl-Jörgen Lööpre ja Üllar Täht).

• 27. septembril toimunud Võru maakonna koolinoorte sügisesel murdmaajooksul saavutas TA vanuseklassis 2000 m jooksus I koha Merit Väits, PA vanuseklassis 1000 m jooksus II koha Robin Sander ja 3000 m jooksus I koha Art-Kristjan Olesk, PJ vanuseklassis 3000m jooksus I koha Karel Nagel.

• 14. septembril toimunud Võru maakonna meistrivõistlustel kergejõustiku teatejooksudes saavutati 4x100 m teatejooksus TA vanuseklassis I koht (koosseisus: Maria Kall, Grete Hollo, Agate Tillmann ja Maris Huik) ja III koht (koosseisus: Getriin Vasilkovski, Jana Dzjuba, Jane Paulus ja Marianne Raha), TJ vanuseklassis I koht (koosseisus: Annabel Huik, Anna-Liis Mägi, Marie Mustmaa ja Kristi Teder), PA vanuseklassis I koht (koosseisus: Roomet Parv, Oscar Hoole, Mattias Saarme, Rasmus Sarapuu) ja PJ vanuseklassis I koht (koosseisus: Renalt Mäesaar, Erki Ernits, Rene Mõttus, Kert Jõgi). Väike-rootsi teatejooksus saavutati TA vanuseklassis I koht (koosseisus: Maria Kall, Grete Hollo, Agate Tillmann ja Maris Huik) ja II koht (koosseisus: Getriin Vasilkovski, Jana Dzjuba, Jane Paulus ja Marianne Raha), TJ vanuseklassis I koht (koosseisus: Annabel Huik, Anna-Liis Mägi, Marie Mustmaa ja Meeri-Emili Mõts), PA vanuseklassis I koht (koosseisus: Roomet Parv, Oscar Hoole, Mattias Saarme, Rasmus Sarapuu) ja PJ vanuseklassis I koht (koosseisus: Renalt Mäesaar, Erki Ernits, Rene Mõttus, Kert Jõgi).