• 3. oktoobril toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel valikorienteerumises saavutas TJ vanuseklassis I koha Kaisa Kahre ja III koha Kristina Haug, PJ vanuseklassis I koha Hando Allmann, II koha Raido Kiss, III koha Joonas Halapuu, PA vanuseklassis saavutas III koha Janar Saks. Harrastajate paarisarvestuses saavutasid TJ vanuseklassis I koha Mai-Brit Soome ja Anete Aasa, PJ vanuseklassis I koha Karel Nagel ja Andre Viitkin.

• 28. septembril toimunud üleriiklikul Eesti Koolispordi Liidu orienteerumisvõistlusel saavutas gümnaasiumi neidude arvestuses Kristina Haug 6. koha ja Jana Dzjuba 8. koha, noormeeste arvestuses saavutas Hando Allmann II koha, Raido Kiss III koha, Joonas Halapuu 4. koha, Janar Saks 9. koha ja Joosep Kurm 12. koha.

• 26. septembril toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel murdmaajooksus saavutas TA vanuseklassis 500 m jooksus Agate Tillmann III koha, TJ vanuseklassis 2000 m jooksus Merit Väits I koha, Hanna-Liisa Kaaristo II koha ja Laura Vuks III koha. PA vanuseklassis saavutas 3000 m jooksus Hando Allmann I koha, PJ vanuseklassis 1000 m jooksus Roomet Parv 4. koha ja Janari Pähn 6. koha, 3000 m jooksus Karel Nagel I koha.

• 19. septembril toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis saavutas Võru Gümnaasiumi esindus II koha (koosseisus: Karl-Jörgen Lööper, Otto Bruno Koobakene, Robin Sander, Ronan Pähn, Mario Kaunis, Robin Varusk, Sebastian Johanson, Steven Sakhov, Lauri Lehiste, Üllar Täht).