• 6. oktoobril toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis saavutas I koha Võru Gümnaasiumi esindus (koosseisus: Astrid Erik, Cätli Märtin, Mai-Brit Soome, Anete Aasa, Gerda Paltsar, Karolin Ossip, Margot Ansberg, Marleen Mälton) ja II koha (koosseisus: Meeri Emili Mõts, Stella Mõttus, Anna-Liis Mägi, Marianne Kobin, Moonika Pindis, Kristi Teder, Kristin Munski, Annabel Huik).

• 4. oktoobril toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlused orienteerumises saavitas TA vanuseklassis I koha Kaisa Kahre ja II koha Kristina Haug, TJ vanuseklassis saavutas I koha Signe Kallion, PA vanuseklassis saavutas I koha Raido Kiss, II koha Hando Allmann ja III koha Joonas Halapuu.

• 29. septembril toimunud vabariikliku valikorienteerumise meistrivõistlustel saavutas II koha Raido Kiss, 6. koha Kristina Haug ja 8. koha Signe Kallion.

• 28. septembril toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis saavutas I koha Võru Gümnaasiumi esindus (koosseisus: Kristo-Davo Kons, Hardo Aste, Rasmus Janson, Tristan Krillo, Joonatan Huma, Lauri Lehiste, Robin Sander, Karl-Jörgen Lööpre ja Üllar Täht).

• 27. septembril toimunud Võru maakonna koolinoorte sügisesel murdmaajooksul saavutas TA vanuseklassis 2000 m jooksus I koha Merit Väits, PA vanuseklassis 1000 m jooksus II koha Robin Sander ja 3000 m jooksus I koha Art-Kristjan Olesk, PJ vanuseklassis 3000m jooksus I koha Karel Nagel.

• 14. septembril toimunud Võru maakonna meistrivõistlustel kergejõustiku teatejooksudes saavutati 4x100 m teatejooksus TA vanuseklassis I koht (koosseisus: Maria Kall, Grete Hollo, Agate Tillmann ja Maris Huik) ja III koht (koosseisus: Getriin Vasilkovski, Jana Dzjuba, Jane Paulus ja Marianne Raha), TJ vanuseklassis I koht (koosseisus: Annabel Huik, Anna-Liis Mägi, Marie Mustmaa ja Kristi Teder), PA vanuseklassis I koht (koosseisus: Roomet Parv, Oscar Hoole, Mattias Saarme, Rasmus Sarapuu) ja PJ vanuseklassis I koht (koosseisus: Renalt Mäesaar, Erki Ernits, Rene Mõttus, Kert Jõgi). Väike-rootsi teatejooksus saavutati TA vanuseklassis I koht (koosseisus: Maria Kall, Grete Hollo, Agate Tillmann ja Maris Huik) ja II koht (koosseisus: Getriin Vasilkovski, Jana Dzjuba, Jane Paulus ja Marianne Raha), TJ vanuseklassis I koht (koosseisus: Annabel Huik, Anna-Liis Mägi, Marie Mustmaa ja Meeri-Emili Mõts), PA vanuseklassis I koht (koosseisus: Roomet Parv, Oscar Hoole, Mattias Saarme, Rasmus Sarapuu) ja PJ vanuseklassis I koht (koosseisus: Renalt Mäesaar, Erki Ernits, Rene Mõttus, Kert Jõgi).