30. augustil toimuvad infotunnid klasside kaupa:

* kell 10:00 - 12. klassid
* kell 12:00 - 11. klassid
* kell 14:00 - 10. klassid

Koguneme aulasse (II korrusel). Infotund kestab 1-1,5 tundi, millele järgneb klassijuhatajatund (10. klassi õpilastele lisaks ka õpilaspileti fotode tegemine). Infotunnist osavõtt on kõigile kohustuslik. Kui õpilane ei saa mõjuval põhjusel infotunnil osaleda, tuleb sellest klassijuhatajat kindlasti eelnevalt teavitada. Klassijuhatajad ja nende kontaktandmed on toodud siin. Kaasa palume võtta vahetusjalanõud ning täpne klassifoto ja õppematerjalide raha:

* 10. klassid:
** õpilastele, kes õpivad teise võõrkeelena vene keelt: a' 29,57 eurot (klassifoto, inglise keel, vene keel, eesti keel, füüsika)
** õpilastele, kes õpivad teise võõrkeelena saksa keelt: a' 41,54 eurot (klassifoto, inglise keel, saksa keel, eesti keel, füüsika)
* 11. klassid:
** kõigile õpilastele: a' 8,21 eurot (klassifoto, eesti keel)
* 12. klassid:
** kõigile õpilastele: a' 12,22 eurot (klassifoto, eesti keel)

Õpikud ja töövihikud saab kätte 30. augustil pärast infotundi. Kool ei nõua õpilaspäeviku olemasolu, iga õpilane soetab selle omal valikul. Klassifotode tegemine on planeeritud pärast õppeaasta avaaktust 2. septembril. Koolikapi võtme saab soovi korral haldusspetsialisti käest alates 30. augustist.

10. klassi õpilased pääsevad õppeinfosüsteemi Stuudiumi 2. septembrist, samuti saavad vanemad taotleda juurdepääsu pärast seda, kui uued õpilased on süsteemi lisatud.

Kooliaasta avaaktus toimub 2. septembril kell 12:00 kooli siseõuel (vihmase ilma korral aulas). Kogunemine kell 11:30 koduklassis. Kaasa palume võtta vahetusjalanõud.

Kooliaasta alguse kontsert toimub 6. septembril kell 18:00 kooli siseõuel (vihmase ilma korral aulas).

Õpilaste vanemate koosolekud toimuvad 5. septembril kell 18:00 (10. klassid) ja 12. septembril kell 18:00 (11.-12. klassid) kooli aulas.
Loe lähemalt siit.

Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 5898 5103

Aktus