Meie kooli õpilased pälvisid laupäeval, 13. veebruaril toimunud Eesti õpilasfirmade laadal kolm tunnustust. Läbi aegade suurimal laadal saavutas suurima käibe õpilasfirma Cheeset (koosseisus Kätlin Rest, Raimond Vink ja Kristiina Kõrbe). Cheeset pakub klientidele juustuvalmistamiseks vajalikku komplekti. Sama ettevõte tunnistati ka laada parimaks rahvusvaheliseks õpilasfirmaks. Õpilasfirma Lipsupoisid (koosseisus Rene Sulg, Toomas Järvpõld, Andreas Pall) naasis laadalt parima audiovisuaalse reklaami tunnustusega. Lipsupoisid müüvad puidust kikilipse. Noori juhendasid Andri Tallo ja Karmo Kurvits.

Koolis tegutseb kokku 10 õpilasfirmat. Õpilasfirmade tegevusi toetatakse rahvusvahelise projekti "Innovation Cluster for Entrepreneurship (ICEE)" tegevuste kaudu. Järgmisena on plaanis kolme õpilasfirmaga külastada rahvusvahelist õpilasfirmade festivali, mis toimub aprillikuus Riias.

Cheeset

Õpilasfirma Cheeset ja nende rahvusvahelised partnerid (Foto: JA Eesti)

Lipsupoisid

Õpilasfirma Lipsupoisid (foto: JA Eesti)