Kolm sihikindlat Võru Gümnaasiumi noort otsustasid ellu viia ühe abitsioonika idee - ja nii sündiski õpilasfirma Cheeset. Meie firma toodab komplekti omapärase juustu valmistamiseks kodus ehk loomingulise juustumeistri abilist. Komplektis on kõik juustu tegemiseks vajaminevad ained, lisada tuleb vaid piim, kaasas on ka retsept. Juust valmib paari tunniga. Ühest komplektist saab umbes 800g juustu, kuid kõike korraga valmistama ei pea.

Sind huvitab, mida endale suhu pistad? Armastad juustu? Või oled alati mõelnud, et kuidas see juustu tegemine siis ikka käib? Sel juhul on parim valik loomingulise juustumeistri abiline, mis võimaldab valida nii piima kui ka maitseained. Ja kui mekkida juustumoosi või pestoga, on eriti hea.

Ja ära siis unusta, et loovalt jõuadki lemmikjuustuni!

Õpilasfirma Cheeset liimed: Kätlin Rest, Kristiina Kõrbe, Raimond Vink

Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

(Foto: Grethe Rõõm)